Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Ką išmoksi, ant pečių nenešiosi

03.21 Pirmadienis 10:05
Antanas Smetona

Kuo daugiau moki kalbų, tuo sėkmingesnis tavo gyvenimas šiuolaikiniame pasaulyje. Tai bendra taisyklė. Europos kalbų politika skatina mokytis kaimynų kalbų. Tiesa, visi puikiai suprantame, kodėl reikia mokytis didžiųjų kalbų, bet ar verta gaišti laiką su mažesnėmis. Tačiau juk mokosi užsieniečiai ir lietuvių kalbos! Tai gal vis dėlto verta...

Kodėl užsieniečiai mokosi lietuvių kalbos? Ar yra kokia ypatinga lietuvių kaip užsienio kalbos mokymo metodika? Kas yra lingvodidaktika ir kalbos testavimas? Ar užsieniečiams sunku mokytis lietuvių kalbos? Ir apskritai, kiek jų imasi šio Sizifo darbo?

Prie Smetonos VU Filologijos fakulteto Taikomosios kalbotyros instituto dėstytoja, Lietuvos mokslo premijos laureatė Joana Pribušauskaitė, o jiems talkina studentė Severija Marija Banaitytė.

Prie Smetonos. Žinių radijas ir Vilniaus universiteto Filologijos fakultetas.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai