Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

(Kultūringai) mėgautis alkoholiu – misija įmanoma?

12.04 Šeštadienis 12:00
Milda Matulaitytė-Feldhausen

Austrijoje vyresnių klasių moksleiviams vyksta alaus someljė kursai. Visoje Vakarų Europoje, dėmesys kreipiamas į atsakingo alkoholio vartojimo kultūros diegimą, Lietuvoje vis dar yra linkstama viską reguliuoti griežtais draudimais.

Vakarų tradicijos ir patirtis sako, jog viskas yra sukuriama kalbantis. Dar jokie geri dalykai nebuvo sukurti draudžiant. Kalbantis, šviečiant, edukuojant. Kantriai, kartojant vėl ir vėl. Nuo draudimų atbunkama, ilgainiui jie nebeveikia. O gal atvirkščiai, kaip tik draudimais išugdoma tobula savikontrolė? Tai ar įmanoma suformuoti vakarietiškas, sąmoningas alkoholio vartojimo tradicijas? Kaip ir ar reikia jas kurti?

Tą mes šeštadienį „Labas, Milda!“ laidoje ir aiškinsimės su žaviuoju mūsų studijos svečiu gurmanu ir influenceriu Aidu Puklevičiumi.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai