Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Komunikacijos vadovas prie valdybos stalo: prabanga ar būtinumas?

2024-05-09, Ketvirtadienis 10:35
Giedrė Bielskytė

Siekiant efektyvaus darbo vadovų komandoje, komunikacijos vadovas turi detaliai ir išsamiai suprasti įmonės procesus, technologijas, strategiją, o vadovų komanda būti visiškai atvira ir apie sėkmės, ir apie nesėkmes. Tuomet sukuriama didžiausia pridėtinė vertė įmonei, krizės išsprendžiamos dar joms neprasidėjus, o įmonė tuomet gali skaidriai ir atsakingai komunikuoti apie savo veiklą.

Laidoje apie korporatyvinę komunikaciją kalbamės su „Ignitis" grupės korporatyvinės komunikacijos vadovu ir vienu iš pernai TOP10 komunikatorių Artūru Ketleriu.

Laidą „Krizės ištinka penktadieniais" pristato birželio 7 dieną vyksianti komunikacijos konferencija PR IMPACT AWARDS. Laidą remia Mediaskopas LT - patikima žiniasklaidos stebėsena bei įžvalgos jūsų komunikacijai, rinkodarai ir reputacijos valdymui. Mediaskopas - taupome jūsų nervus ir laiką.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai