Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Viešojo sektoriaus komunikacija: ar mes tikimės iš jos daugiau?

2024-04-18, Ketvirtadienis 10:35
Giedrė Bielskytė

Dažnai daug klausimų kyla, kai į komunikacijos sceną žengia viešojo sektoriaus organizacijos. Ar tokia ir buvo strategija? Ar išgirdome tai, ką mums norėjo pasakyti? Pakalbėkime, kaip viešasis sektorius konstruoja savo veiklos strategiją ir komunikaciją, su kokiais kitokiais nei privatus sektorius iššūkiais susiduria ir kodėl kartais mums kyla sunkumų suprasti, o ką vis dėlto organizacija norėjo pasiekti ir pasakyti.

Laidoje apie viešojo sektoriaus komunikaciją kalbamės su komunikacijos ir marketingo eksperte ir viena iš pernai TOP10 komunikatorių Jolita Mažeikiene.

Laidą „Krizės ištinka penktadieniais" pristato PR IMPACT AWARDS. Laidą remia Mediaskopas LT - patikima žiniasklaidos stebėsena bei įžvalgos jūsų komunikacijai, rinkodarai ir reputacijos valdymui. Mediaskopas - taupome jūsų nervus ir laiką.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai