Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Kodėl treningai netinka, skrendant tarpukario atkurtu lėktuvu?

2016-09-24, Šeštadienis 08:00
Inga Berulienė

Šįkart prisiminsime pirmosios nepriklausomos Lietuvos aviacijos pasiekimus ir pristatysime darbus, kurių ėmėsi praeities žygdarbių paskatinti asociacijos ANBO ESKADRILĖ nariai. Susipažinkite -ANBO ESKADRILĖ – tai aviacijos entuziastų grupė, susibūrusi svarbiam tikslui – atstatyti garsiausio tarpukario inžinieriaus Antano Gustaičio sukonstruotus lėktuvus ANBO.

Šiandien laidoje ir kalbėsime apie tai, kaip eskadrilei sekasi gaivinti Lietuvos tarpukario aviacijos paveldą, kuo įdomūs buvo tarpukario pasiekimai europiniame kontekste. Šią vasarą jau įvyko pirmasis pasimatymas su ANBO-II. Aviacijos šventės dalyviai turėjo galimybę pirmąkart apžiūrėti pilnai surinktą lėktuvą. ANBO-II lėktuvo variklio garsas įkvepia ANBO eskadrilės narius toliau tęsti pradėtus darbus, kad kitąkart visuomenė jau galėtų pasidžiaugti skrendančiu lėktuvu. 

Pasakoja ANBO eskadrilės vadas Arvydas Šabrinskas.

Laidą remia Spaudos, radijo ir televiizijos rėmimo fondas

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai