Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Kaip šaukštas ar lova tampa kultūros šaltiniu?

2017-11-18, Šeštadienis 08:00
Inga Berulienė

Valstybinė Jono Basanavičiaus premija šiemet skiriama Lietuvos nacionalinio muziejaus Etninės kultūros skyriaus vedėjai Elvydai Lazauskaitei už reikšmingus tradicinės kultūros tyrinėjimo ir sisteminimo, sklaidos ir aktualizavimo darbus, aktyvią ir rezultatyvią visuomeninę veiklą etninės kultūros srityje. Paveldėtos vertybės geriausiais darbo, buities, papročių ir tikėjimo kultūros pavyzdžiais, patyrimu ir požiūriu į gyvenimą turtina šiandieninį pasaulį. Net nesusimąstome, kad tiek daug sumaišties atsirado vien todėl, kad praradome dalį savo gyvensenos pamatinių vertybių.

Apie praeities įtaką šiandienai ir ateičiai, apie etnografijos aktualumą ir senųjų papročių reikšmę bei sklaidos formas pokalbis su J. Basanavičiaus premijos laureate dr. Elvyda Lazauskaite. 

Laidą remia spaudos, radijo ir TV rėmimo fondas.

logo srtrf 2

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai