Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Su naujaisiais Raudonojo Gaidžio metais!

2017-01-28, Šeštadienis 14:00
Julijus Grickevičius

Du žymiausi Kinijos tradicinės muzikos orkestrai vasario 3 d. pakvies švęsti Rytų kalendoriaus Naujuosius metus. Koncertų „Didieji kinų Naujieji metai“ tradicija prasidėjo 1998 m. prestižinėje Vienos „Musikverein“ salėje ir jau 20 metų tęsiasi visame pasaulyje. 2017 m. įvairiuose žemynuose vyks apie 30 koncertų, simbolizuojančių Šilko kelią į Europą. Kitą penktadienį Kinų naujuosius metus švęsime Vilniuje.

Šis koncertas tik pretekstas daugiau pakalbėti apie Kiniją, kuri pastaraisiais metais vilioja Lietuvių menininkus, o ryšių tamprumas bei bendradarbiavimo lygis iliustruoja, kad kadaise buvusi svajonė palaipsniui realiai įgyvendinama. Apie Kinijos trauką laidoje kalbamės su Filharmonijos generaline direktore Rūta Prusevičiene ir vyriausiuoju koncertų vadybininku Danu Skramtai.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai