Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Žalias sprendimas. Šventės be šiukšlių – misija įmanoma

07.15 Penktadienis 07:07
Augustė Lyberytė

Vasara – tikras švenčių maratono metas. Kas kelia gimtadienio puotas, kas susižieduoja ir tuokiasi, kas mini kitokias gražias sukaktis. Šiltuoju metų sezonu matyti ir įvairių renginių gausa – miesto šventės, festivaliai, įvairios mugės.

Tačiau ne ir tokios progos bei renginiai, kai daugelio susirinkusiųjų veidus puošia plačios šypsenos, ne visada yra draugiškos aplinkai. Pavyzdžiui, tipinės 100 svečių vestuvės Jungtinėje Karalystėje sukuria maždaug 18 kilogramų plastiko atliekų. Ne geresnė situacija ir su muzikos festivaliais – Jungtinėse Amerikos Valstijose vykstantis populiarusis „Coachella" per parą sukuria apie 106 tonas atliekų.

Kaip švęsti šventes ir neskriausti aplinkos? Ar įmanoma paprastai ir greitai suorganizuoti tvarią šventę bei festivalį? Diskusija su Greta Ašmantaite, tvarių renginių įmonės įkūrėja bei „Zero Waste" festivalio iniciatore.

Laida yra Europos radijo stočių tinklo „Euranet Plus“ dalis. 

EuranetPlus logo keyvisual2

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai