Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Daiktų internetas: kokių specialistų reikės jam kurti ir valdyti?

06.02 Trečiadienis 11:05
Eglė Gabrytė

Abiturientai netrukus turės apsispręsti dėl tolesnio savo kelio. Daugelis sau kelia klausimą, kokias studijas rinktis, kad po ketverių metų būtum paklausus darbo rinkoje. Ekspertai siūlo atkreipti dėmesį į kodinius žodžius  5G, daiktų internetas ir ketvirtoji pramonės revoliucija. Tad šiandien laidoje aiškinsimės, kokias studijas reikėtų rinktis tiems, kurie po kelerių metų norėtų patys kurti ar valdyti technologijas, paremtas daiktų interneto sprendimais.

Laidoje dalyvauja „Vilnius Tech" universiteto Kompiuterijos ir ryšių technologijų katedros profesorius doc. dr. Artūras Medeišis ir tos pačios katedros lektorius doc. dr. Darius Guršnys.

Laidą „Ekspertai pataria" pristato Vilniaus Gedimino technikos universitetas - VILNIUS TECH. Daugiau informacijos vilniustech.lt

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.patreon.com/ziniuradijas

Komentarai


Naujausi epizodai