Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

„Vieno langelio" reforma: kas mokės už baudų išieškojimą?

2024-05-07, Antradienis 11:35
Lina Luneckienė

Seime skinasi kelią Vyriausybės inicijuojama „Vieno langelio" reforma, kurią įgyvendinus, mokesčių administratoriai imtųsi antstolių darbo. Mat visų skolų valstybei išieškojimas iš lėšų sąskaitose būtų perkeltas į Valstybinę mokesčių inspekciją ir ji taptų vieninteliu prievolių valstybei administratoriumi. Vis dėlto, tokie reformos apibūdinimai tėra „ledkalnio viršūnė". Apie šio „ledkalnio povandeninę" dalį iki šiol vengiama plačiau kalbėti. Laidoje bandysime pasiaiškinti, koks gi tikrasis prognozuojamų reformos pasekmių mastas, kas ją finansuotų, kam ši reforma būtų naudinga, o ką – nuskriaustų.

Laidoje dalyvauja: Irmantas Gaidelis, antstolis Lietuvos antstolių rūmų prezidiumo pirmininkas, ir Julius Pagojus, advokatų kontoros „Bartkus ir partneriai" advokatas.

Laidą „Nuomonių studija“ remia Lietuvos antstolių rūmai.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai