Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Kodėl taip sunku pasirinkti elektros tiekėją?

05.25 Trečiadienis 13:05
Aurimas Perednis

Šiandien daugelis sprendžia galvosūkį, kurį nepriklausomą elektros tiekėją pasirinkti. Dvigubai išaugusi elektros kaina dar labiau apsunkina šį pasirinkimą. Ar nepriklausomi tiekėjai užtikrins vartotojui mažiausią kainą? Ką duos vartotojui tiekimo rinkos išskaidymas? Į ką reikėtų labiausiai atsižvelgti renkantis elektros tiekėją, kad nepakliūtume į „spąstus"?

Diskutuoja: Seimo energetikos ir darnios plėtros komisijos narys Kęstutis Masiulis, Europos Parlamento narė Vilija Blinkevičiūtė, Nepriklausomų elektros tiekėjų asociacijos prezidentas Vilius Juraitis, energetikos ekspertas Vidmantas Jankauskas.

Antroji laidos tema: JAV prezidentas Joe Bidenas pareiškė, kad Jungtinės Valstijos gintų Taivaną, jei Pekinas įsiveržtų į šią salą. Kiek realus Amerikos ir Kinijos karinis konfliktas? Pokalbis su Merilendo universiteto vyriausiąja mokslininke, saugumo eksperte Egle Murauskaite.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai