Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Kiek uždirba Seimo nariai ir jų padėjėjai?

01.28 Ketvirtadienis 13:05
Aurimas Perednis

Seimo valdyba sausį atšaukė keletą buvusių savo sprendimų ir atvėrė kelią gerokai didinti parlamentarų padėjėjų ir kitų politinio pasitikėjimo tarnautojų algas. Seimo kanceliarija masiškai priiminėja prieš mėnesį ar pusantro įdarbintų asmenų prašymus didinti pareiginės algos koeficientą, tai yra – jų atlyginimus.

Pirminiais skaičiavimais, kai kuriems tarnautojams algos per mėnesį kils keliais šimtais eurų. Seimo vicepirmininkas Andrius Mazuronis sako, kad „Seimo nario padėjėjo atlyginimas į rankas yra 650–700 eurų. Tai nėra ta suma, už kurią galėtumei rasti rašantį žmogų“.

Antra tema: Kaip sekasi sugrįžti į normalų gyvenimą persirgusiems COVID-19? Pokalbis su žurnalistu Vytautu Kvietkausku.

Laidoje dalyvauja Seimo narė Agnė Širinskienė, Vytauto Didžiojo universiteto profesorius Lauras Bielinis, CV-Online marketingo vadovė Rita Karavaitienė, žurnalistas Vytautas Kvietkauskas.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.patreon.com/ziniuradijas

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.patreon.com/ziniuradijas

Komentarai


Naujausi epizodai