Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Kaip mūsų valstybėje saugomi duomenys?

07.28 Antradienis 13:05
Aurimas Perednis

Prezidentas Gitanas Nausėda sako, kad skubūs Vyriausybės veiksmai sprendžiant e. sveikatos sistemos krizę turi būti nukreipti ne tik į duomenų atkūrimą, bet ir į pacientų teisių naudotis viešosiomis paslaugomis užtikrinimą.

Teisingumo ministras Elvinas Jankevičius sako, kad vėliausiai šį trečiadienį bus paleista e. sveikatos sistema ir pacientų duomenys atstatyti. „Registrų centro“ vadovas Saulius Urbanavičius sako egzistuoja ir planas B, jei nepavyktų kai kurių duomenų atstatyti.

Diskutuoja „Registrų centro“ direktorius Saulius Urbanavičius, Lietuvos pacientų organizacijų atstovų tarybos pirmininko pavaduotoja Eglė Kvedaraitė, „Privacy Partners“ įmonės vadovas Martynas Bieliūnas, Sveikatos apsaugos ministerijos Farmacijos politikos skyriaus patarėjas Justas Mačinskas, Seimo sveikatos reikalų komiteto pirmininkės pavaduotojas Antanas Matulas, duomenų apsaugos ekspertas Algirdas Kunčinas.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.patreon.com/ziniuradijas

Komentarai


Naujausi epizodai