Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Kada sumažės elektros kaina vartotojams?

2023-01-30, Pirmadienis 13:05
Aurimas Perednis

Rinkoje mažėjant elektros kainoms, o nepriklausomiems tiekėjams mažinant fiksuotų planų tarifus, energetikos rinkos Valstybinė energetikos reguliavimo tarybą (VERT) ragina vartotojus peržiūrėti pasirašytas sutartis, jei fiksuotas tarifas yra didesnis nei 28 centai už kWh. Elektros energijos kainos biržoje sausio mėn. neviršija 100 eurų už megavatvalandę, sako Renatas Pocius, VERT pirmininkas.

Diskutuoja: energetikos ekspertas prof. Vidmantas Jankauskas, „Ignitis“ valdybos narys, Privačių klientų padalinio vadovas Andrius Kavaliauskas, Vartotojų aljanso viceprezidentas Rytis Jokubauskas, „Elektrum Lietuva“ vadovas Martynas Giga.

Antroji laidos dalis. Ar karas Ukrainoje padidino mūsų pilietinę galią? Laidoje dalyvauja Pilietinės visuomenės instituto vadovė dr. Ieva Petronytė-Urbonavičienė ir Vilniaus universiteto dėstytojas dr. Mindaugas Degutis.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai