Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Ar sumažėjo girtaujančių?

08.03 Trečiadienis 13:05
Aurimas Perednis

Per pastaruosius šešerius metus išaugo Lietuvoje alkoholį progomis vartojančių asmenų skaičius, bet sumažėjo girtaujančių, mažėja ir bendras suvartojamo alkoholio kiekis, rodo Vilniaus universiteto mokslininkų atlikta ir Lietuvos verslo konfederacijos užsakyta apklausa.

Nuo 2016 iki 2021 metų progomis alkoholį vartojančių asmenų dalis išaugo nuo 44 iki 53 proc., o girtaujančių sumažėjo nuo 6 iki 3 procentų.

Antroji laidos tema: kaip reaguos Kinija į N. Pelosi vizitą Taivane? Ar tai didina didina karo tarp Amerikos ir Kinijos tikimybę?

Laidoje dalyvauja: Vilniaus universiteto ekonomikos ir verslo administravimo fakulteto dėstytojas Algirdas Bartkus, Seimo narys Aurelijus Veryga, Lietuvos sveikatos mokslų universiteto sveikatos tyrimų instituto vadovas Mindaugas Štelemėkas, Respublikinio priklausomybių ligų centro direktoriaus pavaduotoja, VU dėstytoja dr. Aušra Širvinskienė, Rytų Europos studijų centro ekspertas Raigirdas Boruta, politikos apžvalgininkas Ramūnas Bodganas, VU Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto profesorius Tomas Janeliūnas.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai