Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Kaip išmatuoti ryšių su visuomene naudą?

2017-12-07, Ketvirtadienis 10:05
Gintaras Gimžauskas

Šioje laidoje bus nagrinėjama išties sudėtinga, bet labai aktuali tema – kaip išmatuoti ryšių su visuomene darbų efektyvumą.

Juk dar yra nemažai įmonių vadovų ir darbuotojų, kurie, matyt, galvoja, jog vienintelis būdas tai padaryti – suskaičiuoti, kiek naujienų portalų paskelbė jiems nusiųstą pranešimą spaudai. Na, o jeigu kalba eitų apie spausdintus leidinius – tokiu atveju iškart būtų žvelgiama į jų tiražą. Neva, kuo jis didesnis – tuo labiau pasisekė. Ar tikrai?

Kaip iš tiesų reikėtų matuoti ryšių su visuomene darbus ir skaičiuoti iš jų gautą naudą? Ar apskritai ši veiklos sritis yra išmatuojama?

Apie tai pasakos ryšių su visuomene agentūros „Integrity PR“ vadovė Daiva Lialytė bei ryšių su visuomene ir konsultacijų bendrovės „Attentum“ direktorė ir partnerė Žana Jakevičienė.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai