Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Nekasdieniški patiekalai su braškėmis. Paukščiai šiuolaikiniame kieme

06.06 Šeštadienis 09:00
Lina Liubertaitė, Renata Ničajienė

Vasarą pasitinkame su braškėmis! Rubriką Sezoninė virtuvė" dedikuojame birželio uogoms – braškėms. Laidoje sužinosite, kaip užsiauginti ankstyvą braškių derlių ir kodėl šias uogas reikia mulčiuoti, o Renata Ničajienė pasidalins ne tik saldžiais, bet ir pikantiškais receptais su braškėmis: braškių salsa bei salotomis su braškėmis.

Rubrikoje Geltonas karutis” kalbamės apie paukščius – šiuolaikiškas, stilingas kiemas neatsiejamas nuo ekologijos ir bioįvairovės, o paukščiai juk labai smagi visos grandinės dalis. Kalbamės su ornitologu Gediminu Petkumi apie varnų drąsą, žvirblių nuotykius ir paukščius apsimetėlius. Kalbamės ir apie špokus”, kurie vyšnias nulesa – ar verta dar ir inkilus jiems kelti? Laidoje išsiaiškinsime, kokia paukščių nauda šiuolaikiškam kiemui ir kaip išgirsti įvairesnių paukščių dainų. Svečią kalbina Lina Liubertaitė.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.patreon.com/ziniuradijas

Komentarai


Naujausi epizodai

audius ozalas list533
2021 m. balandžio 19 d.