Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Nekasdieniški patiekalai su braškėmis. Paukščiai šiuolaikiniame kieme

06.06 Šeštadienis 09:00
Lina Liubertaitė, Renata Ničajienė

Vasarą pasitinkame su braškėmis! Rubriką Sezoninė virtuvė" dedikuojame birželio uogoms – braškėms. Laidoje sužinosite, kaip užsiauginti ankstyvą braškių derlių ir kodėl šias uogas reikia mulčiuoti, o Renata Ničajienė pasidalins ne tik saldžiais, bet ir pikantiškais receptais su braškėmis: braškių salsa bei salotomis su braškėmis.

Rubrikoje Geltonas karutis” kalbamės apie paukščius – šiuolaikiškas, stilingas kiemas neatsiejamas nuo ekologijos ir bioįvairovės, o paukščiai juk labai smagi visos grandinės dalis. Kalbamės su ornitologu Gediminu Petkumi apie varnų drąsą, žvirblių nuotykius ir paukščius apsimetėlius. Kalbamės ir apie špokus”, kurie vyšnias nulesa – ar verta dar ir inkilus jiems kelti? Laidoje išsiaiškinsime, kokia paukščių nauda šiuolaikiškam kiemui ir kaip išgirsti įvairesnių paukščių dainų. Svečią kalbina Lina Liubertaitė.

Komentarai


Naujausi epizodai