Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Kaip teisingai pyktis?

2024-02-23, Penktadienis 09:10
Raigardas Musnickas

Kaip visada, vieną mėnesio penktadienį laidoje svečiuojasi psichologė ir intuityvios psichologijos knygų autorė Ramunė Murauskienė ir lektorius bei kognityvinės elgesio terapijos konsultantas Vaidas Arvasevičius.

„Nesipykim" – sakome savo partneriams, vaikams, kitiems artimiesiems. Noras mažiau pyktis lydi dažną porą, besikreipiančią pagalbos. Aptarsime, koks tai reiškinys – pykimasis, kodėl jis neišvengiamas ir kaip galime išmokti pyktis, kad negriautume savo santykių poroje. Kokios pykimosi priežastys ir esmė? Ar skiriasi sąvokos: pyktis, ginčytis, bartis, konfliktuoti? Kaip poroms sumažinti konfliktų skaičių? Ką galime pakeisti konflikto viduje – trukmę, komunikaciją, emocinį reguliavimą? Ko derėtų mokytis ir ką suprasti? Mokomės kalbėti ir mokomės klausytis.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai