Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Ką valstybė daro, kad gyventume sveikiau?

05.16 Ketvirtadienis 09:10
Raigardas Musnickas

Neseniai Seimui buvo pateiktas nutarimo projektas, kuriuo siūloma panaikinti parlamentinę Sveikos gyvensenos komisiją.

Tokį projektą parengė Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos seniūnas Gabrielius Landsbergis ir jo pavaduotoja Radvilė Morkūnaitė-Mikulėnienė. Pasak dokumento autorių, po šios komisijos priedanga jos vadovo Dainiaus Kepenio organizuojama veikla kelia grėsmę visuomenės sveikatai ir saugumui.

Be to, kaip teigia neseniai pasirodęs LRT tyrimas, valstybei mažinant biudžeto finansuojamų gydytojų rezidentų skaičių, didėja finansavimas gyvensenos medicinos specialistams. Jie šiemet oficialiai įtraukti į sveikatos apsaugos sistemą ir jiems įdarbinti esą skirta 10 mln. eurų, nors nei gydytojai, nei ligoninių vadovai nežino, ką šie specialistai darys.

Laidoje dalyvauja Sveikos gyvensenos komisijos pirmininkas Dainius Kepenis, Seimo narys, konservatorius Kęstutis Masiulis ir Lazdynų poliklinikos vadovas Vismantas Matulas.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.patreon.com/ziniuradijas

Komentarai


Naujausi epizodai