Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Ar S. Skvernelio partija suburs visą politinį spektrą?

2022-01-26, Trečiadienis 17:05
Jonė Sąlygaitė

Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos seniūnė Kauno miesto taryboje Edita Gudišauskienė palieka konservatorius ir pereina į kuriamą Sauliaus Skvernelio partiją. Drauge su ja išeina ir kitas frakcijos narys Vygantas Gudėnas. „Labai įdomi partija mūsų, sakyčiau, tokia lietuviška mišrainė. Kolegos išdėstė savo argumentus socialiniame tinkle, kad (ekspremjero) partija labiau atitinka jų vertybes, matyt, tai ir yra atsakymas“, – žurnalistams Seime sakė Gabrielius Landsbergis. Prie naujosios partijos jau prisijungė ir dalis socialdemokratų, iš socialdemokratų į demokratų frakciją neseniai perbėgo Vilija Targamadzė, taip pat ir toliau vis išgirstame apie valstiečių prisijungimą prie naujosios politinės jėgos. Ar „Vardan Lietuvos“ po savo sparnu suburs visą politinį spektrą? Kokios tuomet bus šios partijos vertybės?

Diskutuojame su Vytauto Didžiojo universiteto politologu Bernaru Ivanovu.

Antroji laidos tema: Nenumaldomai artėjame prie 10 tūkst. COVID-19 atvejų per dieną. Visgi, apie pandemijos valdymo priemonių griežtinimą kalba tik paskyros savivaldybės. Sveikatos apsaugos ministras sako, kad atvejų skaičiuje gali pasitaikyti netolygumų dėl problemų su e-sveikata, tad dienos atvejų skaičius kartais gali būti mažesnis ar didesnis nei yra iš tiesų. Kokia situacija Lietuvoje? Kokį didžiausią atvejų skaičių pasieksime piko metu? Ar metas – sunerimti?

Klausiame Nacionalinio visuomenės sveikatos centro epidemiologės Daivos Razmuvienės.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai