Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Ar I. Rozovą gali ištikti M. Basčio likimas?

08.21 Trečiadienis 17:05
Aušra Jurgauskaitė

Prieš savaitę Žinių radijui teigęs, kad Irinos Rozovos dalyvavimas Tarpparlamentinės ortodoksų asamblėjos sesijoje nesukėlė grėsmės nacionaliniam saugumui, Seimo Nacionalinio saugumo ir Gynybos komiteto pirmininkas Dainius Gaižauskas, panašu, apsigalvojo. Šiandien, po uždaro NSGK posėdžio, jis jau lygina I. Rozovos situaciją su buvusio Seimo nario Mindaugo Basčio situacija. 

Seimo narys Mindaugas Bastys sulaužė priesaiką ir šiurkščiai pažeidė Konstituciją, nuslėpęs savo ryšius su buvusiu KGB darbuotoju – taip 2017 m. prieš Kalėdas nusprendė Konstitucinis teismas, po kurio sprendimo sekė parlamentaro apkalta. Tiesa, atimti iš jo mandato tada nepavyko, tačiau kilus visuomenės pasipiktinimui, M. Bastys pasitraukė pats.

Kas bendro tarp jo ir I. Rozovos situacijos? Ar gali šiai Rusijos aljanso ir Lietuvos lenkų rinkimų akcijos-Krikščioniškų šeimų sąjungos narei, grėsti apkalta?

Kalbame su D. Gaižausku ir NSGK nariu, konservatoriumi Arvydu Anušausku.  

Kita tema: JAV prezidentas Donaldas Trumpas paskelbė, kad atideda savo artėjantį susitikimą su Danijos ministre pirmininke, nes ji nesusidomėjo jo pasiūlymu parduoti Grenlandiją Jungtinėms Valstijoms. Danijos karališkųjų rūmų atstovė pareiškė, kad karališkąją šeimą toks D. Trumpo sprendimas „nustebino“. Situaciją aptariame su VU TSPMI išrinktąja direktore Margarita Šešelgyte. 

Komentarai


Naujausi epizodai