Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Kaip žūklė padėjo išlipti iš priklausomybių liūno ir sukurti sėkmingą verslą?

2023-10-25, Trečiadienis 16:05
Monika Kazlauskaitė

Žvejybą Konstantinas Liudvinavičius vadina tam tikra priklausomybės forma. Žūklė įtraukia, reikalauja nemažai laiko, tačiau didžiausias privalumas – ji niekam nekenkia. Dar būdamas paauglys, Konstantinas piktnaudžiavo alkoholiu, vėliau – narkotikais, o galiausiai įklimpo ir į lošimus. Tik pradėjęs gydytis nuo lošimo priklausomybės, jis prisiminė vaikystėje pamėgtą hobį – žvejybą. Išėjęs iš ligoninės Konstantinas su meškere rankose praleido ištisas dienas, ėmė organizuoti žūklės varžybas. Šiandieną jis savo hobį pavertė ir pragyvenimo šaltiniu – jis ėmėsi gaminti lietuviškus silikoninius masalus. Jie ne tik populiarėja Lietuvoje, bet jų kūrėjas turi planų ir eksportuoti savo gaminius.

Apie tikruosius gyvenimo „amerikietiškus kalnelius" – nuo to taško, kai jautiesi pralošęs savo gyvenimą – iki nuosavo verslo kūrimo, plėtros, naujų žūklės varžybų idėjų generavimo – laidoje „Žuvys kalba" šnekučiuojamės su meškeriotoju Konstantinu Liudvinavičiumi, prekės ženklo „KA-Lures" įkūrėju.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai