Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Kaip kovai pasaulio „feederio“ čempionate ruošiasi Lietuvos meškeriotojų rinktinė?

2024-04-03, Trečiadienis 16:05
Monika Kazlauskaitė

Jeigu reikėtų įvardinti vieną žūklės discipliną, kuri pastarąjį dešimtmetį įtraukė itin daug meškeriotojų, tai greičiausiai būtų „feederis“. Tai gana azartiška ir įdomi žūklė, kuri padeda pergudrauti kuo įvairiausias žuvis: karšius, lynus, kuojas, karpius, karosus, žiobrius, ūsorius, eršketus ir kt.

Lietuvaičiams puikiai sekasi žūklauti Lietuvos vandens telkiniuose, tačiau visai netrukus jie savo jėgas išbandys tarptautiniame kontekste. Stipriausi Lietuvos meškeriotojai suformavo rinktinę ir gegužę vyksta į Ispaniją, kur susikaus su kitų šalių „feederio“ rinktinėmis.

Kaip mūsų meškeriotojai ruošiasi pasaulio čempionatui? Kokios žūklės sąlygos Ispanijoje laukia mūsų rinktinės narių? Kokia rinktinės trenerio rolė pasaulio čempionato metu? Apie tai ir dar daugiau kalbame su rinktinės nariu, 2023 m. Lietuvos dugninės meškerės čempionato nugalėtoju Nerijumi Kalasausku ir Lietuvos dugninės meškerės metodo asociacijos prezidentu, vyriausiu Lietuvos „feederio“ rinktinės treneriu Deividu Bakanu.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai