Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

„Vyrai kalba“. Tauta išmiršta, o politikams tai nerūpi?

2024-02-03, Šeštadienis 16:00
Raigardas Musnickas, Linas Kontrimas

Ministrė Gintarė Skaistė sako, kad įsivedusi eurą Lietuva tik išlošė, nors paprasti duonos valgytojai mano kitaip. Kokia yra liaudiška kalkuliacija?

Paskaičiuokime, kiek po galingai nustekenusio šalies ūkį cunamio įsteigti Taivano, o ne Taipėjaus atstovybę, pas mus Taivano?

Kodėl kalbama apie imigrantų pritraukimą, bet nekalba apie gimstamumo didinimą? Ar kas nors lygino, kiek kainuoja pagalba šeimai užauginti vaiką ir imigranto integracija?

Paslaugų paradoksai: siūlo pirkti internetu, bet atvežimo laiko susitarti neįmanoma, todėl užsakymas - tiesiog anuliuojamas. Kas ką kvailina?

Ar mums būtina žinoti ką Jolanta Leonavičiūtė dar daro nuoga?

Monika Ra – apie santuoką su milijonieriaus sūnumi: „Negalėdavau lankytis pas vyrus gydytojus“. Kas liepė kentėt?

 

Provokuojanti dviejų vyrų diskusija apie tai... ir ne tik. Diskutuoja žurnalistas Raigardas Musnickas ir žurnalistas, istorikas, viešųjų ryšių specialistas Linas Kontrimas.

Visa laida https://contribee.com/ziniuradijas/post/53005.

-

Šioje laidoje nėra pateikiama ekspertinė nuomonė. Laidos tikslas – pramoginis. Galime rinktis kontraversiškai vertinamas temas, provokuoti, būti žaismingi, aštrūs, subtiliai pasijuokti tiek iš savęs, tiek iš kitų. Tai, kas sakoma „Vyrai kalba“ laidose, ne visuomet yra vedėjų nuomonė, kartais jie įgarsina tik tai, ko žmonės nedrįsta pasakyti garsiai.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai