Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

„Vyrai kalba“. Lietuvos ateities vizija - numelioruotos fantazijos pasekmė?

2023-08-05, Šeštadienis 16:00
Liutauras Ulevičius, Linas Kontrimas

Vyriausybė patvirtino „Valstybės ateities viziją „Lietuva 2050“. Ar tai – numelioruotos fantazijos pasekmė?

Prezidentų paradas prasideda. Veryga, Vėgelė, Nausėda, kas dar turi realių galimybių?

„Twitter“ virtimas X - gal šiuolaikinei visuomenei paprastumas neišvengiamas?

Kaip rimtai karo fone atrodo „Facebook‘o reikalų“ ministras? Ar kartu su juo eisime į karą?

Marijampolė uždaro 8 bibliotekas – tarp jų ir Igliškėlių kaime. Bet kaimas nuosekliai visą laiką balsavo už tokį sprendimą priėmusius politikus – ar tai politinė karma?

Grįžta sovietinė tradicija – įmonių stovyklos darbuotojų vaikams. Ar tai pripažinimas, kad ne viskas buvo blogai sovietiniais laikais?

Naujas Lietuvos gimstamumo dugnas – teorija sako, kad jokios priemonės skatinti gimdyti vaikus neveikia, turtingose valstybėse tiesiog mažiau vaikų. Bet ar Lietuva realiai bandė?

Kodėl tarptautinėje matematikos olimpiadoje JAV komandoje kone vieni kinų emigrantų vaikai? Ar išlepusiuose Vakaruose tingime ir gimdyti, ir mokytis?

Provokuojanti dviejų vyrų diskusija apie tai... ir ne tik. Diskutuoja viešųjų ryšių specialistas Liutauras Ulevičius ir žurnalistas, istorikas, viešųjų ryšių specialistas Linas Kontrimas.

 --

Visa laida https://contribee.com/ziniuradijas/post/40974 .

Šioje laidoje nėra pateikiama ekspertinė nuomonė. Laidos tikslas – pramoginis. Galime rinktis kontraversiškai vertinamas temas, provokuoti, būti žaismingi, aštrūs, subtiliai pasijuokti tiek iš savęs, tiek iš kitų. Tai, kas sakoma „Vyrai kalba“ laidose, ne visuomet yra vedėjų nuomonė, kartais jie įgarsina tik tai, ko žmonės nedrįsta pasakyti garsiai.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai