Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

„Vyrai kalba“: lietuvių alkoholikų nosys mėlynesnės nei užsieniečių

2023-01-20, Penktadienis 13:00
Raigardas Musnickas, Linas Kontrimas

Laidos "Vyrai kalba" vedėjai žurnalistas Raigardas Musnickas ir žurnalistas, istorikas, viešųjų ryšių specialistas Linas Kontrimas pastebi, kad lietuvių alkoholikų nosys mėlynesnės  nei užsieniečių. Jie pastebi, kad lietuviai dažnai geria ne tik kitokius alkoholinius gėrimus, bet ir dėl kitokių priežasčių tą daro - dažnai ieško progų išgerti, varžosi, kas daugiau išgers, geria iki „pergalingos pabaigos“. 

Visa laida https://contribee.com/ziniuradijas/post/28504.

Laidoje "Vyrai kalba" nėra pateikiama ekspertinė nuomonė. Laidos tikslas – pramoginis. Galime rinktis kontraversiškai vertinamas temas, provokuoti, būti žaismingi, aštrūs, subtiliai pasijuokti tiek iš savęs, tiek iš kitų. Tai, kas sakoma „Vyrai kalba“ laidose, ne visuomet yra vedėjų nuomonė, kartais jie įgarsina tik tai, ko žmonės nedrįsta pasakyti garsiai.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai