Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

„Vyrai kalba“. Kas valdžioje geriau – vyrai ar moterys?

2023-11-11, Šeštadienis 16:00
Raigardas Musnickas, Linas Kontrimas

Užsienio žiniasklaidoje švysčioja pranešimai, kad naujos pasaulio tvarkos susitarimas tarp JAV ir Kinijos yra neišvengiamas. Ar reikia bijoti, ar jai paprasčiausiai ruoštis? Tik ar nepavėlavome?

2020m. į valdžią atėjusi koalicija juokais buvo pakrikštyta „Moterybė“, nes Vyriausybę formavo tikrosios arba realiosios partijų vadovės. Ką mėginantys pabrėžti kvailą dalijimą į vyrus ir moteris atsakingose pareigose pasakytų šiandien, žvelgdami į moterų dominuojamos politikos rezultatus?

Darbuotojų teisė nedirbti po darbo. Ar įmanoma?

„Gastarbaiterių“  jau - pilnos gatvės ir parduotuvės. Ar reikia pradėti jaudintis, kad Lietuva taps per daug multikultūrinė?

Laidų vedėja Asta Stašaitytė vis pasakoja koks blogas jos buvęs sutuoktinis. O ar ji šventoji?

Viešos skyrybos, viešos naujų pažinčių dramos medijose – jos ko nors išmoko, ar yra tik primityvaus pasidemonstravimo reikalas?

Moteris per metus permiegojo su daugiau nei 300 žmonių: papasakojo, kaip pavyko tai padaryti. Kokia nauda iš tokios patirties?

 

Provokuojanti dviejų vyrų diskusija apie tai... ir ne tik. Diskutuoja žurnalistas Raigardas Musnickas ir žurnalistas, istorikas, viešųjų ryšių specialistas Linas Kontrimas.

Visa laida https://contribee.com/ziniuradijas/post/46990 .

-

Šioje laidoje nėra pateikiama ekspertinė nuomonė. Laidos tikslas – pramoginis. Galime rinktis kontraversiškai vertinamas temas, provokuoti, būti žaismingi, aštrūs, subtiliai pasijuokti tiek iš savęs, tiek iš kitų. Tai, kas sakoma „Vyrai kalba“ laidose, ne visuomet yra vedėjų nuomonė, kartais jie įgarsina tik tai, ko žmonės nedrįsta pasakyti garsiai.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai