Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

„Vyrai kalba“: kas gali tramdyti netinkamai besielgiančius vaikus?

2023-11-03, Penktadienis 11:00
Raigardas Musnickas, Liutauras Ulevičius

Laidos „Vyrai kalba“ žurnalistas Raigardas Musnickas ir viešųjų ryšių specialistas Liutauras Ulevičius svarsto, kas gali sutramdyti netinkamai besielgiančius vaikus.

Laidoje aptariama situacija, kai Užupio seniūnas Sakalas Gorodeckis siekė sutramdyti esą netinkamai besielgiantį 14-metį, tuo tarpu paauglio mama skundžiasi, kad prieš jos vaiką seniūnas panaudojo prievartą, esą jis traumavo vaiką, nusitempęs jį į šalia esančią gimnaziją, kol atvažiuos policijos pareigūnai liepė daugiau nei valandą stovėti prie sienos išskėstomis rankomis ir kojomis bei grasino, kad turi ginklą.

Visa laida prieinama Žinių radijo rėmėjams Contribee platformoje https://contribee.com/ziniuradijas/post/46566 .

--

Šioje laidoje nėra pateikiama ekspertinė nuomonė. Laidos tikslas – pramoginis. Galime rinktis kontraversiškai vertinamas temas, provokuoti, būti žaismingi, aštrūs, subtiliai pasijuokti tiek iš savęs, tiek iš kitų. Tai, kas sakoma „Vyrai kalba“ laidose, ne visuomet yra vedėjų nuomonė, kartais jie įgarsina tik tai, ko žmonės nedrįsta pasakyti garsiai.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai