Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

„Vyrai kalba“. Ar Lietuva nebekariauja su Kinija?

08.19 Šeštadienis 16:00
Liutauras Ulevičius, Linas Kontrimas

Kaip dažnas žiniasklaidos bandymas sklaidyti mitus ar kovoti su Kremliaus propaganda tampa pagalba visuomenės padugnėms?

 Ar Lietuva nebekariauja su Kinija?

 Kodėl vartotojus bando išdurti visi nuo mobiliojo ryšio tiekėjų iki antivirusinių programų?

 Ar etiška, kai kapus tvarkyti nusamdomi svetimi žmonės?

 Tyrimai JAV rodo, kad saugi gyvenamoji erdvė – rimtas argumentas susilaukti vaikų. Ar tai paneigia mintį, kad turtingesni gimdo rečiau?

 Reklamoje siūloma keisti ledus į oralinį seksą – ar viskas ok su mūsų viešąja erdve?

 Mokslininkų tyrimai rodo, kad smulkios „Facebook“ naujienų srauto manipuliacijos nepakeičia mūsų bazinių nuostatų. Griūva dar vienos žiniasklaidos visagalybės mitas?

 Provokuojanti dviejų vyrų diskusija apie tai... ir ne tik. Diskutuoja viešųjų ryšių specialistas Liutauras Ulevičius ir žurnalistas, istorikas, viešųjų ryšių specialistas Linas Kontrimas.

 --

Visa laida https://contribee.com/ziniuradijas/post/41862.

 Šioje laidoje nėra pateikiama ekspertinė nuomonė. Laidos tikslas – pramoginis. Galime rinktis kontraversiškai vertinamas temas, provokuoti, būti žaismingi, aštrūs, subtiliai pasijuokti tiek iš savęs, tiek iš kitų. Tai, kas sakoma „Vyrai kalba“ laidose, ne visuomet yra vedėjų nuomonė, kartais jie įgarsina tik tai, ko žmonės nedrįsta pasakyti garsiai.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai