Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

„Pasiaiškinam?“. Ar gali pasikartoti Medininkų žudynės?

08.05 Šeštadienis 16:00
Aušra Jurgauskaitė

Laidoje nusikelsime į 1991 m. liepos 31-osios naktį su vieninteliu Medininkų žudynes išgyvenusiu liudininku Tomu Šernu. Tai buvo jo vestuvių išvakarės. Tačiau dėl tąnakt patirtų sužalojimų, jas teko atidėti 699 dienas. Dabar, mums besikalbant Vilniaus reformatų bažnyčioje, kurios klebonu jis yra, T. Šernas sako, kad jo hobis – pusryčiai su žmona.

Ar jam tą lemtingą naktį buvo baisu? Kiek detaliai jis viską prisimena šiandien? Ar matė jį sužalojusio asmens veidą? Ar tie prisiminimai vejasi jį sapnuose? Ar ši byla pakankamai išaiškinta? Ar, jo nuomone, stebint šių dienų aktualijas – Rusijos karą Ukrainoje, „Wagner“ samdinius Baltarusijoje – istorija gali pasikartoti? O gal Rusija gali pasikeisti? Į šiuos ir kitus klausimus jis ir atsako naujausioje Žinių radijo laidoje „Pasiaiškinam?“.

 

Plačiau https://contribee.com/ziniuradijas/post/40958

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai