Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Nuo ko prasideda tiesos ieškojimas

2023-09-08, Penktadienis 10:10
Ingrida Stankevičienė, Edita Marciulevičienė

„Verslumo dvasioje" vis primename keturias mūsų gyvenime dėsningai veikiančias vertybines nuostatas: išmintį, teisingumą, tikėjimą ir meilę. Šioje laidoje su pašnekovu bandome prisiliesti prie tiesos, teisingumo temos, keldami klausimus sau ir visiems, pavyzdžiui: Kiek mes jaučiame, kad mūsų veikla yra prasminga? Kiek mes realizuojame save? Kas esu aš? Kaip mano gyvenime veikia tiesa? Kaip veikia melas? Koks mano santykis su tiesa ir melu? Kokias būsenas jis man sukuria? Kaip nuo to santykio, nuo mano būsenos priklauso mano, mane supančių gerovė? Kaip mes galime kurti ir kuriame savo tikrovę, savo ateitį?

Laidos „Verslumo dvasia" pašnekovas – Harmoningos asmenybės instituto lektorius Vilius Adomaitis.

Daugiau medžiagos pamąstymui rasite naujojoje Augustino Rakausko knygoje „Sielos dvasios jautimas svarbiau žinojimo" ir ankstesnėse – „Verslumo dvasia" bei „Globali jausmo proto dvasia", kurias galima laisvai skaityti tinklalapyje www.jausmoprotas.lt.

Laida „Verslumo dvasia" transliuojama penktadieniais 10:10 val., kartojama šeštadienį 17 val.

 

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai