Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Kuo Pagirių bendruomenės klausimas yra aktualus Lietuvai

04.01 Penktadienis 10:10
Ingrida Stankevičienė, Edita Marciulevičienė

„Žinių radijo" laidoje „Aktualusis interviu" aptartas nesutarimas tarp Pagirių bendruomenės ir Vokietijos verslo medienos plaušo plokščių gamybos bendrovės „Homanit Lietuva": bendrovė turi gauti pagrindinio gamyklos pastato Pagiriuose statybų leidimą, bet vietos bendruomenė teigia, kad mato teritorijoje statybų įrangą, ir baiminasi, kad gamykla šalia mokyklos jau statoma be leidimų ir išmes 7 kartus daugiau kancerogeninių medžiagų. Pagiriečiai pasakoja, kad bendrovė su bendruomene bendradarbiauti vengia ir žiniasklaidos atstovus tikina, kad viskas daroma pagal taisykles. Nacionalinio visuomenės sveikatos centro atstovas grėsmės bendruomenės sveikatai taip pat neįžvelgia.

Kaip rasti visiems naudingą sprendimą, atitinkantį išminties ir teisingumo kriterijus, kuriuo šalys tikėtų ir kurio rezultatą mylėtų? Ko galime pasimokyti iš šios istorijos?

Laidos svečias – mokslininkas, verslininkas, visuomenininkas, miško gynėjas Alanas Petrauskas.

Ieškokime visai visuomenei naudingų atsakymų kartu.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai