Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Kodėl taip svarbu išlaikyti harmoningą praeities, dabarties ir ateities ryšį

01.29 Penktadienis 10:10
Ingrida Stankevičienė, Edita Marciulevičienė

„Praeitis, dabartis ir ateitis kartu sudaro nenutrūkstamos evoliucijos grandinės kaitą. Visa tai, ką žinome, jaučiame, girdime ir regime, yra mūsų gyvenimo sudedamosios dalys, kurios mus visus veikia. Visa tai valdo didžiulę dalį mums gyvybiškai svarbios energijos ir sudaro visuotinių virpesių pagrindą, nuo kurio priklauso gerovė Žemėje ir bendras žmonijos sąmoningumo augimo greitis.“, – sakoma Augustino Rakausko knygoje „Globali jausmo proto dvasia“.

Apie tai, kodėl taip svarbu išlaikyti nenutrūkstamą ryšį tarp kartų praktikai, kas vertingo yra sukaupta praeitose kartose ir kaip tai atsispindi dabartyje ir susiję su ateitimi, kalbamės su Rietavo Oginskių kultūros istorijos muziejaus direktoriumi Vytu Rutkausku.

Daugiau informacijos panašiomis temomis rasite Augustino Rakausko knygoje „Globali jausmo proto dvasia“, kurią e. formatu galima skaityti tinklalapyje www.jausmoprotas.lt.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai