Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Kodėl svarbu atsigręžti į save ir ten ieškoti atsakymų?

01.14 Penktadienis 10:10
Ingrida Stankevičienė, Edita Marciulevičienė

Laidos „Verslumo dvasia" pašnekovė – psichologė, kaučerė Ilona Ciunaitė, vadinanti save vedle, padedančia žmogui grįžti į natūralią būseną –  laisvę, džiaugsmą, kūrybą, lengvumą.

Laidose „Verslumo dvasia" nuolat rodome, kaip verslumo dvasia tvyro visur, ir, kaip sakoma laidos autoriaus knygoje „Verslumo dvasia", kiekvienas gyvenantis žmogus yra verslininkas, nes žemėje vyksta jo tobulėjimo verslas. Žmogus yra kuriantis, verslumo dvasia kalba apie tą kūrybingumą, atskleisdama, kad harmoningam gyvenimui būtinas pusiausvyros mechanizmas. Jį laidos autorius išreiškia per išminties, teisingumo, tikėjimo ir meilės faktorių vienovę. Šis pusiausvyros mechanizmas integruoja, derina visus procesus, ir kiek jie sąveikauja šeimoje, visuomenėje, tokia ir susikuriama dvasia. Ir žmogaus darbas – savyje sukurti tą pusiausvyrą, apie kokias veiklas, santykius, sociumą bekalbėtume, pajaučiant ir pamatant tą verslumo dvasią, kuri būna ir gera, ir bloga; ir svarbus mokėjimas priimti ją visą, o tam būtina turėti savo požiūrį – niekieno neprimestą.

Mūsų pašnekovė Ilona Ciunaitė sako, kad esame dovana kitiems, kai grįžtame į save, kur yra ir visi atsakymai. Kviečiame klausytis ir atrasti savo požiūrį.

Daugiau informacijos laidos temomis rasite Augustino Rakausko knygose „Verslumo dvasia" ir „Globali jausmo proto dvasia", kurias galimai laisvai skaityti tinklalapyje www.jausmoprotas.lt.

Laida „Verslumo dvasia" transliuojama penktadieniais 10:10 val., kartojama savaitgalį 17 val.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai