Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Kodėl ir kunigui, ir verslininkui rūpi kitų žmonių gyvenimas?

12.09 Penktadienis 10:10
Ingrida Stankevičienė, Edita Marciulevičienė

Kokia bendra patirtis jungia verslo ir bažnyčios atstovus? Kaip verslininkas ir kunigas gali kartu kurti pridėtinę suvokimo dvasios vertę savo visuomenei? Kaip tinkamai perteikti savo sukauptą vertingą patirtį kitiems visuomenės nariams? Kaip ją priimti? Kuo skiriasi supratimas ir suvokimas? Kodėl joks mokytojas neturi teisės formuoti žmogaus supratimo? Kodėl prievarta dvasiniame negalima, nepasiteisina? Kodėl žmogaus be jo paties apsisprendimo išganyti negalima? Kuo toks svarbus jausmas? Atsakymų į šiuos ir kitus klausimus ieškokime kartu, klausydamiesi mūsų pašnekovų.

Laidos „Verslumo dvasia" pašnekovai: kunigas Algirdas Toliatas iš Vilniaus Švč. Mergelės Marijos Ramintojos bažnyčios ir verslininkas, „Žinių radijo" savininkas ir šios laidos autorius Augustinas Rakauskas.

Laida „Verslumo dvasia" transliuojama penktadieniais 10:10 val., kartojama savaitgalį 17 val.

Daugiau informacijos laidos „Verslumo dvasia" temomis galima skaityti tinklalapyje www.jausmoprotas.lt.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai