Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Kas labiau padės žmogui – politikai ar koronavirusas?

09.18 Penktadienis 10:10
Ingrida Stankevičienė, Edita Marciulevičienė

Artėja rinkimai, ir pasaulis, besivartantis lyg ant keptuvės, primeta mums, kaip turime jame veikti, jaustis ir bendradarbiauti. Kaip šis laikas veikia mūsų požiūrį? Kiek jis mums padėjo ir padės naujai pamatyti save ir artėjanti reiškinį – rinkimus? Kiek esame pasiruošę jam ir kiek suvokiame, ką, kaip ir kam turime pasiruošti?

Laidos „Verslumo dvasia“ komanda svečiuojasi Drąsučiuose, kur gyvena pašnekovė – buvusi Šiaulių miesto merė Vida Skačkauskaitė (Stasiūnaitė). Verslumo dvasioje kalbamės apie politikų ir visuomenės ryšius, apie koronaviruso paskirtį ir naują visuomenės vystymosi etapą. Kaip visada vadovaujamės nuostatų knyga – Augustino Rakausko „Globalia jausmo proto dvasia“.

Daugiau informacijos panašiomis temomis rasite Augustino Rakausko knygoje „Globali jausmo proto dvasia“ ir tinklalapyje www.jausmoprotas.lt.

Laida transliuojama penktadienį 10.10 val., kartojama savaitgaliais 17 val.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai