Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Kaip virš visų susipriešinimų savo būsenoje pradedame jausti Trejybės poveikį

2021-08-20, Penktadienis 10:10
Ingrida Stankevičienė, Edita Marciulevičienė

Laidoje „Verslumo dvasia“ kalbasi Katalikų teologijos fakulteto dekanas Benas Ulevičius ir verslininkas, „Žinių radijo“ savininkas, laidos autorius Augustinas Rakauskas.

„Neieškokime Dievo praeities simboliuose ir naujai atgimstančiuose ženkluose, neieškokime Jo praeities istorijose ir naujai kuriamoje vaizduotėje. Visada stenkimės Jį pajausti čia ir dabar, nes Jis išeina į pasaulį, apsireikšdamas kiekviename mūsų žodyje, išsiverždamas iš mūsų sielos būsenos, per dvilypės trejybės dvasią virsdamas materija, visada būdamas vienu metu vakar, šiandien ir rytoj", – sakoma knygoje „Globali jausmo proto dvasia".

Ką apie krikščionybei įprastus dalykus, tokius kaip, Trejybė, žegnojimasis, mano mūsų pašnekovai, turėdami omenyje šių dienų kontekstą?

Laidoje dažnai cituojamas laidos autoriaus Augustino Rakausko knygas „Globali jausmo proto dvasia" ir „Verslumo dvasia" galima skaityti tinklalapyje www.jausmoprotas.lt.

Laida „Verslumo dvasia" transliuojama penktadieniais 10:10 val., kartojama savaitgalį 17 val.

 

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai