Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Kaip harmonizuoti priešybes ir skirtumus, esančius mumyse ir tarp mūsų

2020-12-11, Penktadienis 10:10
Ingrida Stankevičienė, Edita Marciulevičienė

Bet koks dalykas pasaulyje turi priešingybę, nes negali egzistuoti tik viena pusė, ir nuo mūsų suvokimo bei įgūdžių priklauso, kiek galime subalansuoti, harmonizuoti visus skirtumus, esančius mumyse ir tarp mūsų. Iš to, kaip mes tai darome, matome, kaip mes sugebame sąveikauti su globalia dvasia, vadovaudamiesi dvasinėmis nuostatomis.

Kauno „Žinių radijo“ studijos pašnekovas - svamis Jyothirmayah - vienas vyresniųjų visame pasaulyje pagarsėjusio dvasinio lyderio Jo Šventenybės Šri Šri Ravi Šankaro mokinių. Būdamas „The Art of Living“ organizacijos tarptautiniu mokytoju, jis keliauja po pasaulį, padėdamas kurti visuomenę, kurioje nėra streso ir klesti meilės, taikos ir visuotinės vienybės idėjos. Savo įžvalgomis šia tema su klausytojais dalijasi ir laidos autorius – Augustinas Rakauskas.

Nuoširdžiai dėkojame vertėjai Karolina Mikšienei iš „The Art of Living Lietuva“.

Daugiau informacijos panašiomis temomis rasite Augustino Rakausko knygoje „Globali jausmo proto dvasia“ ir tinklalapyje www.jausmoprotas.lt.

Laida transliuojama penktadienį 10.10 val., kartojama savaitgaliais 17 val.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai