Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Iššūkiai, pereinant iš „aš" į „mes"

2023-02-10, Penktadienis 10:10
Ingrida Stankevičienė, Edita Marciulevičienė

Laidos „Verslumo dvasia" pašnekovai – Tęstinių mokymų centro vadovas, mokymų treneris Tomas Kaulinskas ir visuomenininkė, dėstytoja, įvairių edukacinių projektų autorė, buvusi politikė Vida Skačkauskaitė.

„Verslumo dvasios" laidose ne kartą kalbėjome apie tai, kad tiek įmonės, tiek valstybės gerovei svarbu iš mąstymo „aš" pereiti į mąstymą „mes". Laidos svečias Tomas Kaulinskas pasiūlė išsikelti klausimą taip: „O kodėl net ir žinodami šią tiesą, žmonės ir toliau daugeliu atvejų išlieka prie „aš", o „mes" lieka tik gražių deklaracijų lygyje?" Pašnekovės Vidos Skačkauskaitės darbo su apskritųjų stalų metodika patirtis, tikimės, padės praplėsti temą ir kartu su „Verslumo dvasia" rasti atsakymus, naudingus visiems.

Laida „Verslumo dvasia" transliuojama per „Žinių radiją" penktadieniais 10:10 val., kartojama savaitgalį 17 val.

Daugiau informacijos laidos temomis rasite Augustino Rakausko knygose „Verslumo dvasia" ir „Globali jausmo proto dvasia", kurias galimai laisvai skaityti tinklalapyje www.jausmoprotas.lt, čia pat rasite ir laidų įrašus.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai