Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Augustinas Rakauskas „Kol aš svarbiau nei mes, žmogus valdomas kitų sukurtų schemų"

02.24 Penktadienis 10:10
Ingrida Stankevičienė, Edita Marciulevičienė

Mūsų laidose nemažai kalbėjome tema „Nuo aš – prie mes".  Matome, kaip sunkiai ši tema atsidaro. Žmonės vis mažiau tiki, kad jie savo jausmais, mintimis, poelgiais, bendradarbiaudami gali daryti įtaką savo aplinkai. Yra daug požiūrių, kaip atskiri aš gali jungtis į mes. Tai – naujos bendrai sukurtos kokybės darinys, kurį mes kuriame, bet tas kūrinys, ta dvasia, mums nepatinka, o tada ieškome lyderio, kuris pataisytų padėtį. Štai laidos autorius atkreipia dėmesį į dėsnius, kuriuos mes ignoruojame, ir po truputį išaiškėja, kad iš šalies negausim atsakymo, kad bet kokiuose santykiuose patys turime pradėti kurti.

Laidos „Verslumo dvasia" pašnekovas – „Žinių radijo" savininkas, verslininkas Augustinas Rakauskas.
Laidoje cituojamas Augustino Rakausko knygas „Globali jausmo proto dvasia" ir „Verslumo dvasia" galima skaityti tinklalapyje www.jausmoprotas.lt.

Laida „Verslumo dvasia" transliuojama penktadieniais 10:10 val., kartojama savaitgalį 17 val.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai