Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Apie poreikį suburti visuomenės veikėjus, kad būtų išgirsti Lietuvos žmogaus norai

2019-06-21, Penktadienis 10:10
Ingrida Stankevičienė, Edita Marciulevičienė

Kartais didžiulės pastangos išgyventi mūsų šalyje bent kiek oriai pasirodo nepakankamos. Jei neišsakomi, skauduliai kaupiasi ir palaipsniui išryškėja pasekmės, pradedant paprastu nepasitenkinimu, baigiant – emigracija iš šalies. Apie mokestinę naštą savarankiškai dirbantiesiems asmenims ir daugybę kitų skausmingų taškų bei iš įvairių problemų kylančią būtinybę suburti mokslininkus, verslininkus ir politikus, kad Lietuvos žmogaus poreikiai būtų išgirsti, „Žinių radijo“ Kauno studijoje kalbamės su Mykolo Romerio universiteto docente Rita Remeikiene.

Daugiau informacijos panašiomis temomis rasite Augustino Rakausko knygoje „Globali jausmo proto dvasia“ <http://jausmoprotas.lt/?page_id=121> ir tinklalapyje www.jausmoprotas.lt<http://www.jausmoprotas.lt>.
Laida transliuojama penktadienį 10.10 val., kartojama šeštadienį 17 val.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai