Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Apie nuostatas, kuriomis kvėpuojame

02.11 Penktadienis 10:10
Ingrida Stankevičienė, Edita Marciulevičienė

„Žmonės, supratę tiek daug subtiliojo pasaulio dėsningumų, atradę DNR kodą, perpratę pasaulio vientisumą molekulinėje struktūroje, panaudojantys nanodalelyčių sąveikos dėsningumus, jau turėtų gilintis į Kristaus kraujo praliejimo mūsų Žemėje kodą, kad suvoktų dėsningai veikiančių nuostatų paskleidimo į viso pasaulio atmosferą prasmę.

Ar pajėgiame suprasti, kad Kristus buvo nuplaktas, vainikuotas erškėčių vainiku, prikaltas prie kryžiaus, jo širdis persmeigta ietimi, kad Jo gyslomis tekančio dieviškomis nuostatomis užkrauto kraujo molekulės su Jo paskleistų nuostatų dvasia liktų gyvos ir šiandien?", – keliamas klausimas knygoje „Globali jausmo proto dvasia".

Apie tai, kokiomis nuostatomis mes kvėpuojame, kalbamės su VšĮ „Kvėpavimo terapijos centras" įkūrėja ir vadove Dalia Beata Kasmauskaite.

Laida „Verslumo dvasia" transliuojama tiesiogiai per „Žinių radiją" penktadieniais 10:10 val., kartojama savaitgalį 17 val.

Daugiau informacijos panašiomis temomis rasite Augustino Rakausko knygoje „Globali jausmo proto dvasia" (visą knygą galima skaityti tinklalapyje www.jausmoprotas.lt).
Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai