Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Viešojo ir privataus sektoriaus partnerystės projektai. Ar verta?

2024-02-23, Penktadienis 11:35
Lina Luneckienė

Viešojo sektoriaus ir privataus verslo partnerystė gali būti efektyvus sprendimas. Pagrindiniai tokios viešojo ir privataus sektorių partnerystės principai – rizikos pasidalijimas ir abipusė nauda: galimybė turėti privataus sektoriaus efektyvumą ir paslaugų kokybę viešosiose paslaugose bei privataus sektoriaus investicijų pritraukimas vykdant projektus, susijusius su viešosiomis paslaugomis.

Taigi, šių projektų esmė – privataus partnerio pasitelkimas spręsti viešojo sektoriaus paslaugų teikimo problemas. Be to, pritraukus daugiau privataus verslo į viešąjį sektorių, būtų galima užtikrinti ir daugiau skaidrumo konkursuose.

Laidoje dalyvauja: Marius Embrektas, advokatų kontoros „Glimstedt" partneris, advokatas, ir Artūras Klangauskas, UAB „EIKA" Infrastruktūros plėtros departamento direktorius.

Laidą „Verslo pulsas" pristato advokatų kontora „Glimstedt".

 

 

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai