Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Tvarus verslas. Jau nebe mada, o būtinybė

2022-10-03, Pirmadienis 11:05
Lina Luneckienė

Tvarumo ataskaitos ESG ir mokesčiai: kokiems pokyčiams pasiruošti?

Visai neseniai tvarumas buvo laikomas tik papildomu rinkodaros elementu, o šiandien tai - kertinė įmonių ilgalaikės finansinės strategijos ir verslo vystymo ašis, kuri keičia visų mūsų ateitį. Tvaraus veikimo, skaidrumo ir aiškios informacijos apie veiklą ir jos tvarumą vis dažniau reikalauja partneriai, darbuotojai ir klientai.

Šiandien įmonės privalo prisiimti atsakomybę ir įvertinti, kokią įtaką jos daro gamtinei aplinkai ir visuomenei ir kaip klimato kaita gali paveikti verslo vystymą. To reikalauja ne tik neišvengiami teisinio reguliavimo pokyčiai, bet ir pasikeitęs investuotojų požiūris į tvarią įmonių veiklą.

Laidoje dalyvaus: Nerijus Nedzinskas, PwC partneris, mokesčių ir teisės skyriaus vadovas ir Ronaldas Kubilius, PwC vyresnysis projektų vadovas, vadovaujantis ESG paslaugoms.

Laidą „Verslo pulsas" pristato PwC metinė konferencija - dviejų dienų renginys finansų, mokesčių ir apskaitos profesionalams.

 

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai