Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Stabilumo energetikoje beieškant: artėjančios žiemos iššūkiai

2023-09-20, Trečiadienis 11:35
Lina Luneckienė

Rugsėjo pradžioje ekspertai stebi nemažai energetikos rinkos nestabilumą lemiančių aplinkybių. Pastarosios savaitės buvo vienos brangiausių šiais metais. Didmeninės elektros kainos vieningos krypties neįgauna dėl nepastovios vėjo energijos generacijos, Baltijos jūros regione vykstančių elektros gamybos įrenginių bei jungčių remonto, permainingų orų įtakos. Pastarieji ateinančią žiemą gali reikšmingai sumažinti turimas gamtinių dujų atsargas, todėl atitinkamai ir verslas savo kaštus energetikai turėtų pradėti planuotis esamomis sąlygomis.

Pašnekovai: „Elektrum Lietuva" Verslo sprendimų departamento vadovas Artūras Zatulinas, UAB „Klaibuta Asset Management“ generalinis direktorius Edvardas Tamkevičius, „No Forks Mexican Grill“ vadovas Lukas Tranavičius.

Laidą „Verslo pulsas" pristato energetikos sprendimų bendrovė „Elektrum Lietuva".

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai