Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Naujos eros internetas – kuria klase „važiuos“ Lietuva?

11.23 Trečiadienis 11:35
Lina Luneckienė

Pirmą kartą Lietuvoje verslas, valdžios institucijos bei kitos suinteresuotosios pusės konferencijoje „WEB3: Impact the Future" diskutuos, kaip pasinaudoti su nauja interneto era atsiveriančiomis galimybėmis.

Blokų grandinių technologija, dirbtinis intelektas, išplėsta realybė, daiktų internetas ir robotika, 5G, 6G bei kitos technologijos jau dabar keičia internetą. Web3 interneto modelis turinio kūrėjus išlaisvina nuo tokių stambių korporacijų, kaip „Meta" ar „Google", priklausomybės, o investuotojai skuba įsitraukti į šį technologinį virsmą.

Laidos pašnekovai: Andrius Bartminas, inovacijų įmonės „SUPER HOW?" vadovas, Saulius Galatiltis, UAB „Bifinity" vadovas, ir Gediminas Laucius, „Lewben" teisės ir mokesčių paslaugų partneris.

Laidą „Verslo pulsas" pristato integruotų profesinių paslaugų grupė „Lewben". Daugiau informacijos apie „Lewben" ir jų Verslo akademiją rasite lewben.com

 

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai