Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Kaip efektyviai saugoti savo kišenes nuo infliacijos ir augančių kainų?

2023-03-20, Pirmadienis 11:35
Lina Luneckienė

Pastaraisiais metais daugumos gyventojų kišenes daugiau ar mažiau tiesiogiai sukrėtė infliacija, išbrangę energetiniai ištekliai ir išorinis neapibrėžtumas. Finansinių įstaigų atliktos apklausos rodo, kad 9 iš 10 gyventojų ketina atidžiau planuoti išlaidas užtikrinti savo finansiniam saugumui. Lietuvos centrinės kredito unijos ekspertai pritaria požiūriui, kad didesnė savo finansų kontrolė gali mus apsaugoti nuo finansinių iššūkių, pavyzdžiui, netikėtai sumažėjus pajamoms ar padidėjus būtinosioms išlaidoms, o kartu gali pagerinti ir mūsų emocinę bei psichinę sveikatą.

Pašnekovai: Mindaugas Vijūnas, Lietuvos centrinės kredito unijos administracijos vadovas ir valdybos pirmininkas, ir Rūtenis Šukevičius, Lietuvos centrinės kredito unijos Iždo departamento direktorius.

Laidą „Verslo pulsas" pristato LKU kredito unijų grupė.

 

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai