Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Darbuotojų samda. Kokios rizikos ir kaip jas suvaldyti?

2022-11-10, Ketvirtadienis 11:05
Lina Luneckienė

Darbuotojo samdymas – įsipareigojimas tiek darbdaviui, tiek darbuotojui: iš darbuotojo pusės – įsipareigojimas tinkamai atlikti darbo funkciją, tam dedikuojant savo laiką ir žinias bei gebėjimus. Darbdaviui – įsipareigojimas už tai atlyginti ir suteikti teisės aktų užtikrinamas garantijas, pvz., atlyginti už viršvalandinį darbą, suteikti galimybę dirbti nuotoliniu būdu, kai tai numato teisės aktai, užtikrinti saugią darbo aplinką.

Rizikos realizuojasi tuomet, kai atsiranda nenumatytas vienos ar kitos pusės lūkesčių ir realybės neatitikimas. Ką tada daryti?

Diskutuoja: Teisės firmos „Sorainen" vyresnioji teisininkė Aurelija Daubaraitė ir Rizikos valdymo ir draudimo brokerių bendrovės „Marsh" Lietuvos padalinio vadovas Julius Šeškauskas.

SVARBU! Kitose laidoje kalbėsime apie darbuotojų samdos specifiką, įmonių pirkimus bei pardavimus, kas yra ESG ir kodėl jis taip populiarėja.

Laidą „Verslo pulsas" pristato draudimo brokerių bendrovė Marsh Lietuva

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai