Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Klaipėdos uosto projektai kelia ekologiškumo kartelę

2016-11-25, Penktadienis 10:05
Raigardas Musnickas

 Metai ritasi į pabaigą, tad įmonės jau dėlioja preliminarius šių metų rezultatus. Pagal trijų ketvirčių rezultatus arba jau turimus dešimties mėnesių duomenis, Klaipėdos uostas šiemet pagal krovinių apyvartą tikėtina pasieks naują rekordą. Pernai Klaipėdos uostas perkrovė 38 su puse milijono tonų.

Uosto direkcija kasmet kreipia milijonus eurų investicijų į uosto infrastruktūrą, siekdama didinti uosto konkurencingumą. Tad uosto kompanijos savo ruožtu investuoja į sandėlių ūkį, moderniausią techniką. Stebima tendencija, kad tiek investicijos į infrastruktūrą, tiek privačios lėšos ne tik kuria pridėtinę vertę uoste, bet kartu gerina ir ekologinę situaciją uoste  bei prisideda sprendžiant kai kurias ekologines problemas mieste. Beje, Klaipėdos uostas yra laikomas vienu iš ekologiškiausių uostų Europoje.

Laidos svečias Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos generalinis direktorius Arvydas Vaitkus

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai